Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Xhaketat me rrip në mes, një tjetër zgjedhje që nuk duhet t’ju mungojë

April 14
18:01 2016

Xhaketat me rrip janë një zgjedhje perfekte për këtë sezon. Shpesh duket e vështirë me ndryshimin e kohës të kalojmë nga xhupat te trikot apo xhaketat e holla. Xhaketat me rrip në mes do të ishin një zgjedhje e mirë. Për njerëzit që çdo ditë shkojnë në punë dhe hasin freskinë e mëngjesit apo ata që kthehen në darkë nga puna, xhaketat me rrip janë zgjedhja perfekte. Me këtë xhaketë do të ndiheni komodë dhe nuk do të keni probleme me të ftohtin apo të nxehtin. Këto lloj xhaketash duhet të jenë pjesë e gardërobës tuaj këtë pranverë. Gjithashtu ato mund të kombinohen lehtësisht me këpucët e hapura ose këpucët me rripa që janë një tjetër trend i momentit. Shfletoni galerinë për të parë disa modele të ndryshme xhaketash me rrip në mes.

Komento
Etiketimet
Shperndaje