Blitz

 Breaking News

VIP-at frymëzojnë njerëzit me kostumet e tyre për Halloween

VIP-at frymëzojnë njerëzit me kostumet e tyre për Halloween
October 19
15:52 2016

Halloween po afron dhe të gjithë të apasionuarit pas kësaj feste kanë  përgatitur kostumet e tyre.

Të famshmit zakonisht janë një burim i mirë për frymëzim, pasi kostumet e tyre kthehen në një trend që përdoren nga shumë njerëz të tjerë. Halloween është një natë që shërben për barazimin midis njerëzve të famshëm dhe atyre të thjeshtë, pasi të gjithë janë njëlloj.

Më poshtë do të gjeni kostumet më të pëlqyera që kanë zgjedhur të famshmit për këtë natë./Blitz.al/

Iggy Azalea si Cruella de Vil

06-iggy-azalea

Katy Perry si mikrofon

07-katy-perry

Tyra Banks si Richard Branson

10-tyra-banks

Jessica Alba si Dora the Explorer

11-jessica-alba

Ellen DeGeneres si Nicki Minaj

12-ellen-degeneres

Kendall Jenner dhe Cara Delevingne si Mario dhe Luigi

13-kendall-jenner-cara-delevinge

Paris Hilton si Madonna

14-paris-hilton

Joan Rivers si Miley Cyrus

15-joan-rivers

Heidi Klum si Jessica Rabbit

16-holding-heidi-klum

Emily Ratajkowski si Marge Simpson

18-emily-ratajkowski

Anne Hathaway si Cleopatra

22-anne-hathway

Beyonce dhe Blue Ivy si Jannet dhe Michael Jackson

beyonce-de-blue-ivy-carter-si-janet-dhe-michael-jackson

Kim Kardashian dhe Kanye West si Batman dhe Catwomen

kim-kardashian-dhe-kanye-west-si-batman-dhe-catwomen

Miley Cyrus si Lil Kim

miley-cyrus-lil-kimd

Rihanna si Ninja Turtle

rihanna

Share