Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

VIP-at e fiksuar pas veshjeve seksi ose të çuditshme

October 06
16:08 2016

Çdo ditë shohim trende të reja që na prezantojnë shtëpitë e modës.

Disa veshje janë shumë të bukura dhe çdo vajzë përpiqet t’i ketë në gardërobën e saj, por  disa veshje të tjera janë seksi dhe të çuditshme e jo çdokush ka guximin t’i veshë.

Këtë gjë nuk mund ta themi për personazhet e famshëm, të cilët kërkojnë pikërisht këto veshje. Për të qenë ndryshe nga të tjerët, VIP-at janë në një “luftë” se kush do të ketë veshjen më seksi ose më të çuditshme. Më poshtë do të gjeni disa prej VIP-ave që guxojnë me veshjet e tyre./Blitz.al/

 

Kim Kardashian ka qenë e para që ka guxuar të veshë panntallonat e grisura te gjuri.

PARIS, FRANCE - SEPTEMBER 29: Kim Kardashian West leaves the 'Off White' fashion show as part of the Paris Fashion Week on September 29, 2016 in Paris, France. (Photo by Marc Piasecki/GC Images)

Gigi Hadid ka veshur fustanin me lidhëse, stil i viteve ’90.

EXCLUSIVE: Gigi Hadid arriving at Puma by Rihanna After Show Party during Paris Fashion Week Spring Summer 2017 Pictured: Gigi Hadid Ref: SPL1365174 280916 EXCLUSIVE Picture by: MCvitanovic / Splash News Splash News and Pictures Los Angeles:310-821-2666 New York: 212-619-2666 London: 870-934-2666 photodesk@splashnews.com

 

Sofie Richie  ka veshur bluzën e tejdukshme me stampa.

EXCLUSIVE: Sofia Richie goes Braless in a sheer top and designer pants as she arrives at 'The Nice Guy' bar in West Hollywood, CA Pictured: Sofia Richie Ref: SPL1366247 021016 EXCLUSIVE Picture by: SPW / Splash News Splash News and Pictures Los Angeles:310-821-2666 New York: 212-619-2666 London: 870-934-2666 photodesk@splashnews.com

 

Miley Cyrus e veshur me kuadrate nga koka te këmbët.

NEW YORK, NY - SEPTEMBER 16: Singer Miley Cyrus is seen on the set of the Today Show on September 16, 2016 in New York City. (Photo by Raymond Hall/GC Images)

Kendall Jenner me pantallona lëkure me lidhëse.

Kendall Jenner arriving to Gigi Hadid house in New York , September 15, 2016 Pictured: Kendall Jenner Ref: SPL1355552 150916 Picture by: NIGNY / Splash News Splash News and Pictures Los Angeles:310-821-2666 New York: 212-619-2666 London: 870-934-2666 photodesk@splashnews.com

 

Kim Kardashian me çizme të tejdukshme.

-New York, NY -09/06/2016 Kim Kardashian West out and about in NYC -PICTURED: Kim Kardashian West -PHOTO by: Frank Lewis/startraksphoto.com -HOB_0060 Editorial - Rights Managed Image - Please contact www.startraksphoto.com for licensing fee Startraks Photo New York, NY For licensing please call 212-414-9464 or email sales@startraksphoto.com "Image may not be published in any way that is or might be deemed defamatory, libelous, pornographic, or obscene. Please consult our sales department for any clarification or question you may have Startraks Photo reserves the right to pursue unauthorized users of this image. If you violate our intellectual property you may be liable for actual damages, loss of income, and profits you derive from the use of this image, and where appropriate, the cost of collection and/or statutory damages.

Rihanna ka veshur tuta të çara dhe me kopsa nga Fenty Puma.

NEW YORK, NY - SEPTEMBER 06: Rihanna attends the Launch of FENTY PUMA By Rihanna at Bergdorf Goodman on September 6, 2016 in New York City. (Photo by James Devaney/GC Images)

Gigi Hadid me fund sipër pantallonave xhins.

MILAN, ITALY - SEPTEMBER 21: Gigi Hadid is seen on September 21, 2016 in Milan, Italy. (Photo by Robino Salvatore/GC Images)

Blake Lively ka veshur një këmishë-fustan  xhins të hapur te supet.

Rihanna spotted at Tape nightclub in London, UK. Pictured: Rihanna Ref: SPL1337934 200816 Picture by: Splash News Splash News and Pictures Los Angeles:310-821-2666 New York: 212-619-2666 London: 870-934-2666 photodesk@splashnews.com

 

Lady Gaga, çizme kauboji mbi gju.

EXCLUSIVE: Lady Gaga steps out wearing a Blue leather High Knee Western boots while arriving at the recording studio in New York City Pictured: Lady Gaga Ref: SPL1336179 160816 EXCLUSIVE Picture by: Felipe Ramales / Splash News Splash News and Pictures Los Angeles:310-821-2666 New York: 212-619-2666 London: 870-934-2666 photodesk@splashnews.com

 

Shperndaje