Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Vintage” – stili më i përzgjedhur i momentit

June 24
14:39 2016

40'

Picture 1 of 12

Moda e viteve 40’, 50’,60’ , 70’ është rikthyer furishëm. Stili “vintage” ka pushtuar shtëpitë e modës dhe pasarelat. Veshjet klasike, fustanet, pantallonat në këtë stil preferohen shumë nga vajzat, madje janë ndër zgjedhjet më të mira që mund të bëni. Shfletoni galerinë për të parë disa fustane “vintage”, të cilat mund t’i vishni në punë por edhe gjatë ditës e në mbrëmje.

Komento
Etiketimet
Shperndaje