Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vidhni të gjithë vëmendjen me këto 5 kombinime për ditët e para të shtatorit!

Vidhni të gjithë vëmendjen me këto 5 kombinime për ditët e para të shtatorit!
August 28
15:04 2018
  1. Një fund deri në gju me vija dhe një bluzë me mëngë të gjata

E këndshme dhe e përshtatshme për punë, një fund deri te gjura me ngjyra me një të çarë anash që ta bëjë më sensual. Kombinojeni këtë me një bluzë të mbyllur të zezë me taka të larta.

  1. Një triko fustan i lirshëm

Të gjithë e duam një fustan të thurur në vjeshtë, dhe është perfekte për t’u veshur qoftë sipër xhinseve të ngushta në ditë të ftohta. Shtoni çizme të zeza dhe një çantë shpine dhe je gati për një takim romantik në darkë.

  1. Një fund i shkurtër kastor me një bluzë leshi

Kastori është në trend, dhe duhet patjetër ta provoni në një fund të shkurtër këtë vjeshtë. Kombinojeni në një triko ngjyrë mishi dhe çizme deri te kyçi me të njëjtën ngjyrë.

  1. Pantallona xhins të lirshmë me një bluzë të çarë

Pantallon të lirshme xhins me bel të lartë, me një bluzë të carë të shkurtër me detaje tropikale dhe një çantë me zinxhirë dhe taka të zeza.

5. Fustan i shkurtër mustard me sandale

Ngjyra mustard vazhdon të jetë perfekte dhe për këtë sezon, dhe ku ka më mirë se një fustan me sandale për ditët ku duam të jemi të rehatshme.

/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje