Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(VIDEO) Tani mund të konturoni edhe të pasmet tuaja

April 13
19:46 2016

Ndodhi edhe kjo! Konturimi është trendi i fundit. Është folur për konturim të fytyrës, qafës, veshëve, u habitëm kur pamë konturimin e këmbëve dhe menduam se u mbyll këtu. Por jo! Si mund të mungonte konturimi i të pasmeve?

Ky trend përdoret, sipas artistëve të kozmetikës, kur jeni me pushime në plazh ose në dhomë të gjumit. Konturimi thekson ngjyrën e mishit, aplikohet njëlloj si në pjesët e tjera të trupit.

 

Komento
Etiketimet
Shperndaje