Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(VIDEO) Nuk keni nevojë për parukiere, mjafton një krehër për të bërë vetë “ombre hair” në shtëpi

March 23
18:48 2016

Ekziston një mënyrë shumë e thjeshtë për të bërë flokët ombre. Një parukier në Stamboll ka postuar videon e procesit të tij në Instagram. Ai zgjedh të përdorë mjete tradicionale joprofesionale. Mjafton vetëm një krehër flokësh për të pasur rezultat. Duket se rezultatet e tij janë mjaft bindëse.

Në video ai lyen krehërin e flokëve me bojë dhe më pas kreh me kujdes majat e flokëve duke arritur në rezultatin e dëshiruar.

Etiketimet
Shperndaje