Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(VIDEO) Ja për çfarë mund ta përdorni tjetër “sfungjerin e topuzit”

(VIDEO) Ja për çfarë mund ta përdorni tjetër “sfungjerin e topuzit”
April 01
13:54 2016

A nuk e urreni kur ju duhet të përdorni një furçë për të bërë më shumë ngjyra dhe për të dhënë hije te sytë?

Toni i syve nuk mund të fshihet më te dora, siç ndodhte më parë, sepse ai vazhdon ta mbajë ende ngjyrën.

Në 2012-n, të gjitha vajzat përdornin sfungjerin për të bërë topuzin perfekt. Topuzi perfekt ishte trend i asaj kohe, por është lënë pas. Tani që topuzin nuk e bëni  më, sfungjerin mund ta përdorni për tjetër gjë.  Me anë të këtij sfungjeri ju mund të pastroni furçat e make up-it pa pasur nevojë që t’i lani me ujë. Veprim i thjeshtë dhe i shpejtë që mund të nxjerrë nga situata çdo vajzë që përdor vetëm një furçë për të lyer sytë.

Ja si mund ta bëni këtë: Pasi keni aplikuar tonin e parë dhe doni të aplikoni tjetrin, furçën më parë fshijeni te sfungjeri dhe do të merrni një rezultat mahnitës.

 

Komento
Etiketimet
Shperndaje