Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Victoria Secret” është përsëri në telashe

“Victoria Secret” është përsëri në telashe
May 05
13:33 2016

“Victoria Secret” është marrë me një fushatë të re këtë vit. Pjesë të fushatës janë Taylor Hill dhe Elsa Hosk. Modelet vrapojnë në një fushë  kur perëndon dielli dhe shfaqin modelet e reja të reçipetave.

Taylor Hill ka thënë se dëshiron reçipeta pa mbushje.  Sipas saj, reçipetat me mbushje vetëm sa largojnë klientelën.  Mendohej se reçipetat me mbushje vlenin për t’u dukur seksi.  Por femrat që kanë një gjoks të plotë ndiheshin të përjashtuara dhe ankoheshin kundrejt “Victoria Secret” për këto modele reçipetash.  VS ka vënë në fokus gratë me gjoks të vogël, të cilat kërkojnë të kenë një pamje gjoksi të madh dhe seksi.

Komento
Etiketimet
Shperndaje