Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Veshjet që duhet t’i keni patjetër në gardërobë këtë verë

May 17
21:39 2016

1

1
Picture 1 of 5

Këmishat e gjata janë “IN” i këtij sezoni. Do të dukeshit shumë bukur në qoftë se do të dinit se me çfarë t'i kombinonit këto modele.

Shtëpitë e modës kanë prezantuar koleksione veshjesh të ndryshme për këtë verë. Jeni në dilemë se çfarë duhet të vishni gjatë ditës dhe si të kombinoheni? Nuk është aq e vështirë siç e kishit menduar. Në galeri do të gjeni disa mënyra veshjeje, të cilat do t’ju ndihmojnë të bëni zgjedhjet e duhura. Në gardërobën tuaj duhet të keni veshjet ushtarake, marinare dhe më të rëndësishmet e kësaj vere që nuk duhet t’ju mungojnë, pantoflat.

Komento
Etiketimet
Shperndaje