Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Veshjet më të mira të personazheve që parakaluan në tapetin e kuq të “Golden Globe 2019”

Veshjet më të mira të personazheve që parakaluan në tapetin e kuq të “Golden Globe 2019”
January 07
11:14 2019

Në përfundim të çdo ceremonie zgjidhen personazhet e veshur më mirë dhe ata më keq. Por le të ndalemi pak tek artistët që u veshën më mirë.

Edhe në Golden Globe 2019 personazhet janë ndarë në këto kategori. Madje janë dy të tilla: vajzat e veshura më mirë dhe djemtë e veshur më mirë. Ndonse jo të gjithë mund të biem dakort me këto zgjedhje, por janë stilistët ose faqet prestigjoze ato që i zgjedhin para nesh.

Vajzat e veshura më mirë:

Sandra Oh

NBC's '76th Annual Golden Globe Awards' - Arrivals

Camilla Belle

NBC's '76th Annual Golden Globe Awards' - Arrivals

Catherine Zeta-Jones

NBC's '76th Annual Golden Globe Awards' - Red Carpet Arrivals

Penelope Cruz

76th Annual Golden Globe Awards - Arrivals

Emily Blunt

US-ENTERTAINMENT-FILM-TELEVISION-GOLDEN-GLOBES-ARRIVALS

Julia Roberts

76th Annual Golden Globe Awards - Arrivals

Charlize Theron

NBC's '76th Annual Golden Globe Awards' - Red Carpet Arrivals

Nicole Kidman

Dakota Fanning

Lucy Boynton

76th Annual Golden Globe Awards - Arrivals

 

Djemtë e veshur më mirë:

Christian Bale

Very me wearing my 7th grade tour-de-numerous Bar Mitzvahs uniform.

Evan Peters

Just because I love when Ryan Gosling wore the same thing at Cannes that one time.

Mario Lopez

 

Very...one color.

Richard Gire

Gets point for being a legend.

Bradley Cooper

Very "cute dork."

Darren Criss

Yes, give me literally anything except a black tux.

Michael B.Jordan

This is a picture every mom would have framed on top of the armoire of her TV.

Billy Porter

 

A man not wearing a suit AND wearing color. Another miracle.

Ricky Martin

Ricky Martin wore Ricky Martin to the Golden Globes which means he is obviously the winner.

Stephan James

Those shoes and that fit. Giving me *chef's kiss.*

Komento
Shperndaje