Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Veshjet e verës që mund t’i krijoni vetë

June 14
09:38 2016

Çdo femër ka shumë veshje në gardërobën e saj, të cilat nuk i përdor më. Por me disa modifikime dhe rregullime veshjet tuaja të vjetra mund të kthehen përsëri në “in”. Prisni, grisni, shtoni temina, rruaza apo copa dantelle për t’u dhënë një pamje tjetër veshjeve tuaja. Shfletoni galerinë për të parë disa modele që mund t’i bëni lehtësisht në shtëpi.

Komento
Etiketimet
Shperndaje