Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Veshje që mund të kombinohen lehtë

August 05
14:49 2016

Nuk është e nevojshme të harxhoni orë të tëra për të arritur kombinimin e duhur të veshjes.

Do të mjaftonte që në gardërobën tuaj të ketë elemente që  shkojnë me stinën dhe të jenë lehtësisht të kombinueshme dhe praktike. Fundet treçereksh, pantallonat dhe xhinset e ngushta, syzet, vathët e gjatë, gjerdanët e thjeshtë dhe këpucë të një stili sportiv janë disa nga komponentët që duhet t’i keni pjesë të gardërobës suaj të përditshme.  Megjithatë, mënyra se si i kombinoni është e rëndësishme. Shfletoni galerinë për të parë disa nga elementet që nuk duhet të mungojnë në gardërobën tuaj./Blitz.al/

Shperndaje