Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Veshja perfekte për një dasmë në dimër

Veshja perfekte për një dasmë në dimër
November 15
15:00 2016

Dasmat zakonisht bëhen në verë, por kur të afërmit tuaj caktojnë një datë për në dimër, atëherë dasma kthehet në një tmerr. Arsyeja e vetme për këtë është sepse femrat mendojnë që në dimër nuk kanë asnjë veshje të përshtatshme për në dasmë.

Më poshtë do të shihni disa modele veshjesh, që janë perfekte për t’u veshur në dasmat që bëhen në dimër./Blitz/

a1

a2

a3

a4

a5

a6

a7

a8

a9

a10

a11

a12

a13

Komento
Shperndaje