Blitz

 Breaking News

Vera po vjen! Rrobat e banjës më “in” të 2017-s

Vera po vjen! Rrobat e banjës më “in” të 2017-s
May 10
17:24 2017

Vera po vjen dhe ju nuk keni blerë ende rrobat e banjës? Vajza, këtë vit duhet të ndërroni rrobat e banjës sepse shtëpitë e modës kanë lançuar modelet e reja.

Punimet me grep janë ndër më të preferuarat dhe stili bohemian vazhdon të qëndrojë në krye të klasifikimeve.

Më poshtë do të shihni disa prej  modeleve më “in” për këtë verë:

/Blitz.al/

Share