Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vera po vjen! Njihuni me trendet e reja për flokët tuaj

Vera po vjen! Njihuni me trendet e reja për flokët tuaj
May 11
14:12 2018

Me ndryshimin e stinëve vajzat kujdesen të ndryshojnë edhe pamjen e tyre. Çdo ndryshim fillon nga ngjyra e flokëve për të vazhduar më tej me detajet e ndryshme.

Prej disa kohësh flokët Ombre janë shumë in, por këtu nuk duhet të kemi parasysh ombren tradicionale “bjonde dhe rrënjë kafe”. Ju mund të eksperimentoni në ngjyra të ndryshme. Mëposhtë zbuloni trended e ombres për këtë verë:

Platin

Golden Cooper

Sunkissed Brunette

Blonde with natural roots

Retro Strawberry

Komento
Shperndaje