Blitz

 Breaking News

Vera po vjen. Ja disa ide të mrekullueshme për thonjtë tuaj

April 19
20:18 2016

1

1
Picture 1 of 10

Vera po vjen dhe  bashkë me të vijnë edhe disa ide të mrekullueshme për thonjtë tuaj. Dekorimet me lule dhe ngjyra u japin thonjve dhe duarve një pamje mbresëlënëse.  Thonjtë janë një detaj shumë i rëndësishëm për vajzat. Keni lënë takim për të bërë manikyr e pedikyr, por nuk keni një ide se si do t’i bëni thonjtë? Shfletoni galerinë për të parë disa prej ideve më “in” të verës.

Tags
Share