Blitz

 Breaking News

Vera po afron, ja rrobabanjot që duhet të zgjidhni!

Vera po afron, ja rrobabanjot që duhet të zgjidhni!
March 11
17:11 2018

Muajt e verës po afrojnë dhe sigurisht që duhet të përgatitemi për  në plazh.

Çdo vit shtëpitë e modës na prezantojnë koleksionet e reja të rrobabanjove, gjithësesi një gjë është e sigurt: Ngjyrat janë sërish trend. Rrobabanjot e prezantuara për këtë verë mund të mbulojnë defektet tuaja mjaftojnë që të zgjidhni të duhurat.

Më poshtë do të shihni disa prej modeleve më “in”./Blitz.al/

Share