Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vajza bëjini tuajat këto xhinse! Ja modelet më “in” të 2018-ës

Vajza bëjini tuajat këto xhinse! Ja modelet më “in” të 2018-ës
November 10
15:17 2017

Është e sigurt se xhinset nuk do të dalin kurrë nga moda. Gjatë kësaj jave stilistët kanë paraqitur tendencat e reja të xhinseve për sezonin e ardhshëm.

Për vitin 2018 në tendencat kryesore do të jenë tre modele xhinsesh, duke filluar nga ato në ngjyrë të lehtë e deri tek xhinset klasike.

Më poshtë do të shihni tre modelet kryesore që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj:

1.Xhinset e gjera, të drejta e të shkurtra

2.Xhinset pranverore në ngjyra të lehta

 

3.Xhinset në ngjyrat klasike

Komento
Shperndaje