Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Unazat që mbajnë VIP-at në gisht, mund t’ju ndihmojnë edhe juve

July 17
20:08 2016

Nëse prisni ndonjë propozim martese, duhet të parapërgatiteni për atë. Sipas mundësisë, vlera e gurit që mbani në gisht mund të jetë edhe marramendëse. Personazhet e njohur e kanë më të thjeshtë të konkurojnë me njëra tjetrën, ama kur bëhet fjalë për dashuri e rëndësishme është të keni një unazë me formën dhe ngjyrën që ju përshtatet juve cilado qoftë vlera e saj. Duke ju njohur, partneri e ka më të thjeshtë të krijojë një ide nëse ju “rastësisht” i tregoni njërën nga fotot e galerisë.

Ç’lloj vajze jini? Një Mariah Carey, një Lady Gaga, apo Jennifer Aniston? Shfletoni galerinë për të gjetur unazën që bën për ju.

Etiketimet
Shperndaje