Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Udhëzuesi për të veshur rroba mbi rroba

Udhëzuesi për të veshur rroba mbi rroba
September 12
20:36 2016

1

Picture 1 of 4

Bluzat e gjata mund të vishen me xhinse ose pantallona të gjata dhe do të duken mjaft mirë. Duhet të dini të përshtatni ngjyrat dhe të zgjjidhni masën që deshironi për të pasur një look të përsosur.

Të veshësh fustan, pantallona dhe bluza të gjitha së bashku është diçka e ndërlikuar. Ideja mund të duket praktike dhe ideale, por nuk është shumë e lehtë në realitet.

Për të kuptuar nëse jeni duke bërë zgjedhjet e duhura, duhet të dini këto 4 gjëra të thjeshta. Shfletoni galerinë për të parë mënyrat që do t’ju tregojnë rrugën e drejtë për të zgjedhur këtë stil./Blitz.al/

Komento
Shperndaje