Blitz

 Breaking News

Trendi që po thyen rrjetin – xhinset plastike

Trendi që po thyen rrjetin – xhinset plastike
April 25
18:43 2017

Prej disa kohësh, çizmet dhe këpucët plastike kanë qenë një ndër gjërat më të preferuara të vajzave që ndjekin modën.

Por duket se veshjet plastike po bëhen pjesë e pandashme e gardërobës së “fashion blogerave”. Së fundmi disa firma veshjesh kanë prezantuar xhinset plastike, madje thonë se ato nuk mund të vishen në përditshmëri pasi mund të djersini shumë. Ato mund t’i vishni në festa të ndryshme pasi nuk janë tepër komode.

Por edhe pse nuk janë komode, kjo nuk do t’i ndalojë vajzat që t’i provojnë dhe t’i kenë këto modele të reja xhinsesh. Sigurisht, mos harroni t’i vishni me xhinse të shkurtra poshtë pasi janë transparente./Blitz.al/

Share