Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Trendi pranveror i syzeve sapo na pushtoi!

Trendi pranveror i syzeve sapo na pushtoi!
March 21
14:08 2018

Syzet janë një aksesor shumë i rëndësishëm për të gjithë njerëzit. Çdo sezon ne njihemi me tendencat e reja, të cilat janë çdo herë më të bukura.

Për të zgjedhur syzet e duhura është paksa e vështirë pasi duhet ti përshtatësh ato me formën e fytyrës. Por ne kemi detyrë tu tregojmë modelet e reja, të duhurin e zgjidhni vetë ju.

Më poshtë do të shihni disa prej modeleve më “in”.

/Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje