Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Trendi më i ri për flokët tuaj është “graffit”

Trendi më i ri për flokët tuaj është “graffit”
July 08
16:17 2016

 

Kur bëhet fjalë për flokët gjithmonë lind pyetja: Çfarë t’u bëj? Trendi i fundit për flokët tuaj është trendi “graffit”. Ju mund t’i prisni, t’i lyeni në formën që ju dëshironi: një pjesë portokalli e një rozë, vija apo forma të ndryshme; mund t’i bëni të gjitha në flokët tuaja. Trendi “graffit” tregon individualitetin tuaj. Ky trend rekomandohet nga parukierët që të bëhet në flokë të shkurtër. Ju do të jeni ndryshe nga të tjerët sepse zgjidhni ngjyrat dhe format që dëshironi. Do të jeni i pari që do të sillni ide të reja për këtë trend. Hiqni dorë nga trendi i ylberit dhe kaloni në “graffit”. Shfletoni galerinë për të parë disa modele.

Etiketimet
Shperndaje