Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Trendi më i ri i flokëve – “gombre”

August 19
12:23 2016

 

Flokët gri kanë qenë trend për një kohë të gjatë, për shembull Lady Gaga i ka mbajtur gri flokët për disa kohë.

Trendi i fundit janë flokët ombre, në ngjyrë argjendi. Flokët në fund mund t’i bëni me disa fije ngjyrë gri dhe duke qëndruar larg nga ombre e dikurshme, ky trend i ri quhet gombre. Shfletoni galerinë për të parë disa prej modeleve./Blitz.al/

 

Shperndaje