Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Trendi më i ri i 2018-ës, që u dashuruam me shikim të parë! Zbulojeni edhe ju…

Trendi më i ri i 2018-ës, që u dashuruam me shikim të parë! Zbulojeni edhe ju…
February 11
19:32 2018

2018 na ka prezantuar me trendet më të bukura ndër vite. E mbani mënd, dikur kemi qenë të fiksuara pas kristaleve. Përdornim bizhuteri të ndryshme kristalesh që të plotësonim veshjen tonë.

Por këtë vit, vetë kristalet janë një trend!

Mund të zbukuroni veshjet tuaja me to dhe ti bëni shumë të veçanta. Vendosni disa kristale në çanta, xhaketa, këpucë, bluza dhe e sigurt që ju do të shkëlqeni njëlloj si to./Blitz.al/

 

 

 

Komento
Shperndaje