Blitz

 Breaking News

Trendi i pranverës, perfekt për vajzat me gjoks të vogël

March 31
17:16 2016

...

...
Picture 2 of 7

Të gjitha vajzat që kanë gjoks të vogël dhe më parë e fshihnin, le ta shijojnë këtë pranverë larg komplekseve sepse trendi i ri është i gjithi vetëm për ato.

Një tjetër trend i pranverës janë reçipetat në formë trekëndëshi, të cilat vishen me bluza transparente ose bluza dekolte. Nuk do t’ju duhet më të mbuloni gjoksin. Disa femra në Instagram madje e kanë ekspozuar me anë të këtyre reçipetave.

Shfletoni galerinë për t’u njohur më shumë me këtë trend.

Tags
Share