Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Trendi i fundit: Make up me insekte të ngordhura! Do ta provonit?

Trendi i fundit: Make up me insekte të ngordhura! Do ta provonit?
February 01
15:42 2018

Kur vjen fjala tek grimi vajzat i kushtojnë shumë rëndësi. Madje shumë prej tyre përpiqen që të shpikin tendenca të reja.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe Jasmine Ahumada, e cila ka krijuar disa modele make up-i me insekte të ngordhura. Teksa e lexon duket si diçka e tmerrshme porn ë fakt me këtë grim do të dukeni mjaft bukur.

Ahumada ka realizuar një video ku përdor krimba për të zbukuruar qerpikët, vendosa flutura, milingona e buburreca tek bishti i syrit për dekor. Sigurisht që së bashku me insektet ajo përdor edhe ngjyrat që përshtaten me to./Blitz.al/

Komento
Shperndaje