Blitz

 Breaking News

Trendi i fundit: Make up-i “galaksi”

Trendi i fundit: Make up-i “galaksi”
July 18
16:59 2016

2

Picture 2 of 7

Thonjtë “galaksi” janë shumë popullorë. Ju mund të vizatoni të gjithë universin në thonjtë tuaj. Por të apasionuarit pas make up-it e kanë përhapur këtë trend edhe për tualetin e fytyrës. Mund ta bëni galaksinë në sytë tuaj.  Këta artistë përdorin xixat, ngjyrat dhe produktet e tjera të kozmetikës për të realizuar make up-in “galaksi”. Shfletoni galerinë për të parë disa metoda, në qoftë se edhe ju pëlqeni të pasqyroni universin në sytë tuaj.

Tags
Share