Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Trendet verore që duhet të provoni përpara se të jetë vonë

June 04
17:14 2016

Rroba banje trup në vend të bluzës

Rroba banje trup në vend të bluzës
Picture 1 of 9

Mund të vishni vetëm rrobat e banjës trup me xhinse në vend të bluzës dhe përveçse “in” do të ndiheni edhe shumë komode.

Në pak kohë po qarkullojnë kaq shumë tendenca mode  për verën 2016.  Në sfilata apo dyqane shohim  një shumëllojshmëri veshjesh në stile nga më të ndryshmet.  Në galeri do të gjeni disa prej trendeve më të bukura, të cilat duhet t’i provoni me patjetër këtë verë.

Komento
Etiketimet
Shperndaje