Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Trendet që nuk duhet të humbisni në 2017-n

Trendet që nuk duhet të humbisni në 2017-n
January 02
16:12 2017

Vetëm dy ditë më parë hymë në vitin 2017 dhe shtëpitë e modës kanë prezantuar trendet kryesore të këtij viti.

Disa prej këtyre tendencave mund të duken shumë të njohura pasi kanë kryesuar edhe në vitin që lamë pas. Dëshironi që të visheni me stil? Shumë e thjeshtë, mjafton që t’u kushtoni rëndësi disa detajeve që mendonit se nuk janë të nevojshme.

Më poshtë do të gjeni disa prej tendencave që nuk duhet t’i humbisni këtë vit të ri./Blitz.al/

Vathët e mëdhenj

1

Xhaketat me supe katrore

2

Kanotieret bust

3

Vizat e përmasave të ndryshme

4

Veshjet neon

5

Veshjet rozë

6

Rrobëdeshambër

7

Këmishat me mëngë të gjera

8

Shperndaje