Blitz

 Breaking News

Trendet kryesore në rrugët e New York-ut, Milanos, Parisit dhe Londrës

Trendet kryesore në rrugët e New York-ut, Milanos, Parisit dhe Londrës
April 03
18:41 2017

New York, Londra, Milano dhe Parisi janë vendet kryesore ku zhvillohen pasarelat më të mëdha të modës. Së fundmi stilistët kanë lançuar koleksionet e tyre të reja të veshjeve dhe kanë shpallur trendet kryesore të pranverës në rrugët e kryeqyteteve.

Për të gjithë të apasionuarit e modës më poshtë do të gjeni veshjet, që s’duhet të mungojnë në gardërobën tuaj:

Jumpsuit

Çantat e shpinës

Kapelet sportive

Tutat sportive

Bluzat me stampa

/Blitz.al/

Share