Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Trendet e vjeshtës që adhuron çdo fashioniste

October 13
19:31 2016

Vajzat e apasionuara pas modës janë gjithmonë në kërkim të trendeve të reja. Vjeshta rezervon disa prej trendeve më të bukura.

Dëshironi të ndërroni gardërobën tuaj? Shikoni më poshtë disa prej veshjeve që nuk duhet t’ju mungojnë këtë sezon /Blitz.al/

Bomber Jacket

e1

Çantat prej pelushi

e2

Veshjet me rrjetë sipër

e3

Kombinimi i këpucëve me çorape

e4

Pelushët

e5

Rripat në bel dhe bustet

e6e1

Shperndaje