Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Trendet e reja të këpucëve. Bëjini tuajat këto modele!

Trendet e reja të këpucëve. Bëjini tuajat këto modele!
January 08
14:23 2017

Çdo ditë ju njiheni me trende nga më të ndryshmet. Gjithmonë zgjidhni një veshje të kombinuar mjaft mirë, por problemi janë këpucët. Çfarë duhet të vishni? Ku duhet t’i vishni?

Është e thjeshtë! Në fillim të këtij viti, shtëpitë e modës kanë prezantuar trendet e reja të këpucëve. Janë disa modele kryesore që nuk duhet t’ju mungojnë në gardërobën tuaj.

Çizmet velvet mbi gju

1

Këpucët me platformë

2

Pantoflat

3

Këpucët me takë të çuditshme

4

Çizmet prej metaliimage

Këpucët neon

image

Këpucët e sheshta

image

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje