Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Trendet e grimit dhe flokëve të viteve 80′ janë rikthyer sërish!

Trendet e grimit dhe flokëve të viteve 80′ janë rikthyer sërish!
March 11
18:39 2018

Shumë prej dizanjuesve të njohur janë frymëzuar prej trendeve të viteve më parë. Por kjo gjë nuk ndodh vetëm për veshjet por edhe për grimin apo flokët.

Shumë prej trendeve të grimit dhe flokëve të viteve 80’ janë rikthyer sërish. Sot ne i shohim këto trende që i përdorin personazhe të njohur, por duhet të kujtojmë se diku i kemi parë, nuk janë shpikur sot!

Më poshtë do të shihni disa prej këtyre trendeve që janë rikthyer sërish:

Tonet e syve me shkëlqim

Buzëkuq i errët

Aksesorët në fytyrë

Blusher

Flokët në ngjyra të ndezura

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje