Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Trendet e flokëve të 2016-s që duhet t’i provoni patjetër

August 19
12:29 2016

Flokët janë pjesë shumë e rëndësishme e pamjes tuaj. Ndonjëherë ju merr shumë kohë rregullimi i tyre, por tani keni zgjedhje. Disa modele të thjeshta do t’ju bëjnë të ndiheni bukur dhe të mos humbisni kohë. Flokët bisht janë  një zgjedhje shumë e shpejtë, por për çfarë bishti bëhet fjalë? Shfletoni galerinë për të parë disa prej modeleve që duhet të provoni patjetër./Blitz.al/

Shperndaje