Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Trendet e flokëve që nuk duhet të humbisni, rikthehen ngjyrat e zjarrit

Trendet e flokëve që nuk duhet të humbisni, rikthehen ngjyrat e zjarrit
November 27
14:25 2016

Vitin e kaluar, flokët ylber kanë qenë një trend shumë i përhapur dhe sigurisht nuk mund të harrojmë kombinimet e ngjyrës blu, lejla dhe jeshile. Këtë sezon flokët me shkëlqim dhe në ngjyrën e zjarrit kanë pushtuar rrjetet sociale. Shumë vajza kanë guxuar dhe kanë vendosur të ndryshojnë pamjen e tyre duke hequr dorë nga ngjyrat monotone.

E kuqja, portokallia, e verdha, këto ngjyra të zjarrta janë të preferuarat e momentit. Ka rezultuar se flokët si zjarr kanë ndihmuar vajzat të kenë shumë sukses me pamjen e tyre të re. Më poshtë do të shihni disa prej modeleve që vajzat guximtare duhet t’i provojnë gjatë këtij sezoni./Blitz.al/

a6 a5 a4 a3 a2 a1 a8 a7

 

 

 

 

 

Komento
Shperndaje