Blitz

 Breaking News

Trendet e flokëve për sezonin e verës, ngjyra portokalli – “in” i momentit

Trendet e flokëve për sezonin e verës, ngjyra portokalli – “in” i momentit
May 24
18:52 2017

Vajzat eksperimentojnë pothuajse në çdo stinë me flokët e tyre. Sigurisht kjo ndodh që ato të përshtatin ngjyrat e flokëve me kohën. Por duket se kjo verë do të vijë shumë e zjarrtë. Flokët portokalli janë trend i sezonit.

Kjo është një ngjyrë shumë e guximshme që pak vajza e provojnë. Gjithsesi, të apasionuarat pas modës dhe trendeve të reja, e sigurt që do ta provojnë një herë të vetme. Ne ju themi: Vajza, mendohuni njëherë sepse qenka ngjyrë e bukur./Blitz.al/

 

 

Share