Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Trendet e ’90-s që janë rikthyer në 2016-n

July 06
20:25 2016

Vajzat adoleshente dhe rebele të viteve ’90 kanë përdorur aksesorë dhe veshje shumë të bukura, të cilat janë rikthyer përsëri në vitin 2016. Këto veshje po i shohim përsëri në pasarelat e modës  dhe shumë shpejt janë kthyer në “in” të momentit. Por cilët janë këta aksesorë dhe veshje që janë përdorur dikur dhe janë kthyer sërish? Shfletoni galerinë.

Etiketimet
Shperndaje