Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Trendet e 2018-ës po na surprizojnë…Vajza bëjini tuajat këto këpucë!

Trendet e 2018-ës po na surprizojnë…Vajza bëjini tuajat këto këpucë!
February 12
16:52 2018

Këpucët janë mjaft të rëndësishme për tu kombinuar me veshjen e çdo vajze. Përveç se të bukura ato kërkojnë këpucë të rehatshme dhe komode. Të qëndrosh mbi taka nuk është aq e thjeshtë, por në qoftë se gjeni të duhurat është e sigurt që nuk do ta keni probleme.

Shtëpitë e modës kanë prezantuar koleksionet e reja të këpucëve për vitin 2018. Mëposhtë do të shihni disa prej modeleve më “in”./Blitz.al/

Komento
Shperndaje