Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Trendet e 2016-s prej të cilave duhet të hiqni dorë në 2017-n

Trendet e 2016-s prej të cilave duhet të hiqni dorë në 2017-n
January 04
13:25 2017

Në vitin 2016 dolën shumë trende të reja, të cilat blogeret dhe fashionistet i përvetësuan menjëherë.

Por 2017-a është duke ardhur me të tjera risi e trende të reja. Disa prej veshjeve që ju i kishit të preferuara në vitin që lamë pas duhet t’i hiqni nga gardëroba juaj pasi thjesht kanë dalë nga moda.

Më poshtë do të shihni se cilat janë këto:

Xhinset e mamit

1

Pantoflat

2

Bluzat me supe jashtë

3

Çantat me fytyra të stampuara

4

Body-t me lidhëse

5

Bluzat poshtë fustaneve

6

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje