Blitz

 Breaking News

Thonjtë ylber, një tjetër trend i verës

Thonjtë ylber, një tjetër trend i verës
June 25
16:00 2016

...

Picture 8 of 8

Trendi i këtij viti kanë qenë ngjyrat ylber. Shumë fashioniste kanë aplikuar ylberin në qerpikë, flokë, vetulla, madje edhe në thonj. Thonjtë ylber janë një nga zgjedhjet e këtij sezoni. Ngjyra të ndryshme të kombinuara me njëra tjetrën do t’i japin dorës tuaj një tjetër pamje. Thonjtë ylber ju japin gjallëri dhe sjellin të gjithë ngjyrat e bukura të verës. Shfletoni galerinë për të parë disa ide dhe  modele të thonjve ylber.

Tags
Share