Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Tetë idetë gjeniale për të bërë grimin e Halloween-it

Tetë idetë gjeniale për të bërë grimin e Halloween-it
October 25
22:20 2017

Festa e Halloween-it po afron e shumë prej jush do të maskohen si personazhet e dashura. Disa të mirë e disa të këqinj, atë natë do të përballemi me njerëz e personazhëm të ndryshëm.

Po ju nuk e keni zgjedhur ende grimin e Halloween-it? Ju ndihmojmë ne!

Më poshtë do të shihni disa ide grimi, të cilat duken shumë origjinale dhe mund ti bëni lehtësisht:

Sirenë

Vampir

Shtrigë

Mace

Zanë

Njëbrirësh

Superhero

Kloun

/Blitz.al/

Share