Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Të ndihesh si në përralla! Ja fustanet më të bukur të nusërisë

April 01
20:12 2016

 

Angelababy, linja Elie Saab

Angelababy, linja Elie Saab
Picture 1 of 9

Dasma e saj me Huang Xiaoming ka kushtuar 20 milionë £ dhe çifti ka pozuar për posterin zyrtar të dasmës në Paris. Nusja ka veshur një fustan të serisë Elie Saab dhe këto foto bënë xhiron anembanë botës.

Dasma e oligarkut rus Said Gutseriev dhe Khadija Uzhakhova këtë fundjavë ka kushtuar 1 miliard $. Ajo kishte veshur një fustan të mrekullueshëm Elie Saab me vlerë 18.000 £, kombinuar me një kuletë dhe diademë diamanti. Po ju paraqesim një galeri me fustanët më të shtrenjtë të veshur ndonjëherë në dasma. Hidhuni një sy, ndoshta ju vlejnë në dasmën tuaj!

Komento