Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Të lodhur nga “bomber jacket”? Provoni këto truke

Të lodhur nga “bomber jacket”? Provoni këto truke
October 26
15:41 2016

“Bomber jacket” është një ndër tendencat e fundit që ka prekur pothuajse të gjitha vajzat. Këto xhaketa mund të kombinohen lehtësisht me veshjen tuaj, por pasi të gjitha vajzat po i përdorin janë kthyer në një veshje të zakonshme.

Dëshironi të jeni ndryshe nga të tjerat? Provoni këto truke dhe do të shihni që veshja juaj do të jetë e përsosur./Blitz.al/

tired-of-your-bomber-jacket-give-this-styling-trick-a-go-1950571-1477329419-600x0c tired-of-your-bomber-jacket-give-this-styling-trick-a-go-1950573-1477329419-600x0c tired-of-your-bomber-jacket-give-this-styling-trick-a-go-1950574-1477329419-600x0c tired-of-your-bomber-jacket-give-this-styling-trick-a-go-1950575-1477329419-600x0c tired-of-your-bomber-jacket-give-this-styling-trick-a-go-1950576-1477329419-600x0c tired-of-your-bomber-jacket-give-this-styling-trick-a-go-1950577-1477329420-600x0c tired-of-your-bomber-jacket-give-this-styling-trick-a-go-1950580-1477329420-600x0c

Komento
Shperndaje