Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Syzet e diellit: 25 sugjerime stil nga VIP-at shqiptarë!

Syzet e diellit: 25 sugjerime stil nga VIP-at shqiptarë!
July 19
18:08 2019

Shpëtimi i sezonit të verës janë pa dyshim syzet e diellit. Përveç funksionit të tyre kryesor për mbrojtjen e syrit nga rrezet e diellit dhe papastërtitë, ato tashmë janë kthyer në një element kyç për veshjen tonë. Syzet e duhura nxjerr në pah portretin tonë dhe mbi të gjitha, kështu e shohim botën më bukur.

Prandaj, nëse po kërkoni për modele të reja hidhini një sy këtyre sugjerimeve nga vajzat e njohura të shoëbizit shqiptar:

Aferdita Dreshaj

Anxhelina

Arilena Ara

Arjola Shehu

Aulona Musta

Aurela Hoxha

Baby Gee

Bora Zemani

Dafina Zeqiri

Einxhel Shkira

Elita Rudi

Enca

Era Istrefi

Eva Murati

Fatma Haxhialiu

Jona Spahiu

Jonida Maliqi

Kiara Tito

Kida

Klea Huta

Lori Hoxha

Roza Lati

Rudina Dembacaj

Tayna

Tuna

/Blitz.al/

 

Share