Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Stili pranveror: Si mund të vishni dhe kombinoni ngjyrat

April 08
10:25 2016

...

...
Picture 1 of 7

Shtojini veshjes tuaj një shall me ngjyra si aksesor, mund ta përdorni atë për të lidhur flokët, si rrip pantallonash ose si rrip për çantën.

Ngjyrat janë zgjedhja kryesore që ju duhet të bëni këtë pranverë. Por kur mendojmë për kombinimin e tyre duket e lodhshme dhe vendosim që të vazhdojmë me stilin e vjetër. Ngjyrat mund t’i kombinoni lehtësisht, shfletoni galerinë dhe do të kuptoni si të “lidhni” ngjyrat me njëra-tjetrën.

Komento
Etiketimet
Shperndaje