Blitz

 Breaking News

Stili i paharrueshëm i Audrey Hepburn

May 09
18:43 2016

Këpucë balerinash te Sabina

Këpucë balerinash te Sabina
Picture 1 of 6

Uniforma e Sabrina Fairchild është një veshje klasike, që nuk del asnjëherë nga moda: pantallona, me një pallto të gjatë dhe këpucë balerinash. E zeza një ngjyra që ka përshkruar gjithmonë klasiken, këpucët vazhdojnë të jenë pjesë e stilit edhe sot.

Audrey Hepburn sot është 97 vjeçe, por ndjenja e saj klasike për stilin dhe modën vazhdon të jetë po aq e rëndësishme për të sa atëherë kur ishte në kulmin e suksesit në Hollivud. Disa veshje të saj kanë qenë të paharrueshme në ekran. Madje shumë prej veshjeve të saj vazhdojnë të jenë shumë “in” edhe sot. Në galeri do të gjeni disa nga kostumet e paharrueshme të saj.

Tags
Share