Blitz

 Breaking News

Si vishen teminat pa u dukur demode

Si vishen teminat pa u dukur demode
May 16
19:31 2016

1

1
Picture 1 of 5

Kur përmendim teminat shumë vajza mund të tremben sepse kujtojnë veshjet ekstravagante plot temina dhe xixa. Shtëpitë e modës kanë filluar përdorimin e teminave për të stiluar veshjet plot klas. Ato po kthehen përsëri në trend dhe po preferohen nga blog-eret, modelet dhe shtëpitë e famshme të modës. Shfletoni galerinë për të parë mënyrat se si mund t’i vishni ato për t’u dukur  sa më bukur.

Tags
Share