Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Si u veshën personazhet e njohur në ceremoninë e amfAR në Kanë?

Si u veshën personazhet e njohur në ceremoninë e amfAR në Kanë?
May 24
14:44 2019

Ditën e djeshme në Kanë u organizua ceremonia e përvitshme gala e amfAR: The Foundation for AIDS Research.
Ceremonia që synon të mbështesë me të ardhura studimet kërkimore në luftën ndaj AIDS, është gjithashtu një event që mbledh personalitetet e njohura nga e gjithë bota. Dhe ku ka VIP-a e ceremoni, sigurisht ka veshje që do të mbahen mend. Por cilat u cilësuan të veshurat më mirë?

Jasmine Tookes

Carine Roitfeld

Shanina Shaik

Kendall Jenner

Adriana Lima

Elsa Hosk

Winnie Harlow

Dua Lipa

Natasha Poly

Josephine Skriver

Sara Sampaio

Karolina Kurkova

Eva Longoria

Charlie XCX

Chiara Ferragni

Olivia Culpo

Nina Dobrev

Stela Maxwell

/Blitz.al/

Share